Zloději byli dopadeni krátce po činu

Téměř bezprostředně po činu byla dopadena dvojice mužů ve věku dvacet a jednadvacet let, kteří se dne 24.3.2018 v časných ranních hodinách vloupali do obchodu v ul. Na Louži v Kolíně. Z obchodu si odnesli převážně alkoholické nápoje a sladkosti. Po krádeži místo spáchání opustili a vydali se do místa bydliště, kam si pro ně přišla hlídka kolínské policie.

Oběma bylo sděleno podezření z přečinu krádeže a poškození cizí věci, za což jim může být soudem uložet trest odnětí svobody až na dvě léta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak