Search
Close this search box.

Zloději byli dopadeni krátce po činu

Téměř bezprostředně po činu byla dopadena dvojice mužů ve věku dvacet a jednadvacet let, kteří se dne 24.3.2018 v časných ranních hodinách vloupali do obchodu v ul. Na Louži v Kolíně. Z obchodu si odnesli převážně alkoholické nápoje a sladkosti. Po krádeži místo spáchání opustili a vydali se do místa bydliště, kam si pro ně přišla hlídka kolínské policie.

Oběma bylo sděleno podezření z přečinu krádeže a poškození cizí věci, za což jim může být soudem uložet trest odnětí svobody až na dvě léta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient