Search
Close this search box.

Zloděje přilákal batoh zapomenutý v autě

Českokrumlovští policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který se v době od 26. do 27. května letošního roku v ulici Konvalinková v Českém Krumlově vloupal do vozidla značky Ford.

Po násilném překonání skleněné výplně levých zadních dveří se dostal do vnitřních prostor vozu, kde následně odcizil, batoh, ve kterém byly dvě peněženky s penězi, osobními doklady a s platebními kartami. Celková škoda byla odhadnuta na více než 16 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient