Zloděj využil nepozornosti ženy a vybral jí peněženku

V neděli po 19:00 hodině v Bruntále na čerpací stanici na ulici Olomoucká využil prozatím neznámý pachatel nepozornosti poškozené, která nechala peněženku na kanystrech s olejem a odešla na pryč. Pachatel peněženku nejprve odcizil a následně vrátil obsluze čerpací stanice s tím, že jí nalezl. Poškozená však zjistila, že v peněžence chybí 10 tisíc korun. Bruntálští policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu krádeže.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.