Zloděj vykradl novostavbu v Drnholci, pátrá po něm policie

Netradiční přístupovou cestu si zvolil nezvaný host, který se tento týden vydal k novostavbě v Drnholci. Nejdříve se snažil vniknout dovnitř francouzským oknem. Vzhledem k tomu, že uvedenou cestou se mu do domku dostat nepodařilo, rozhodl se zvolit si prostor mezi podhledem střechy a stropu. Když se dostal do místností, odcizil elektronářadí za více než 21 tisíc korun. Poškozením francouzského okna vznikla majiteli další škoda, a to za 3 tisíce korun.

Po pachateli nyní policie intenzivně pátrá a případem se zabývají i policisté z mikulovského obvodního oddělení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.