Zloděj vykradl chalupu v obci Loděnice, policie po něm intenzivně pátrá

Berounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který překonal oplocení chalupy, následně vypáčil dřevěnou krycí lištu skleněné výplně dveří a rozbil jejich skleněnou výplň. Zloděj prohledal dům i přilehlou kůlnu a odcizil sadu plechových disků se zimní sadou kol na Škodu Fabii, čtyři další plechové disky se zimní sadou kol na Škodu Octavii, dvě strunové sekačky zn. Stihl, sadu gola, ruční kotoučovou brusku, ruční dvoukolový vozík, alu štafle a modelářské vybavení a nářadí. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 23.900,-Kč.

Policisté po neznámém zloději pátrají a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 700. Zároveň nevylučují, že se pachatel bude snažit odcizené věci nabízet k prodeji.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.