Zloděj vykradl chalupu v obci Loděnice, policie po něm intenzivně pátrá

Berounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který překonal oplocení chalupy, následně vypáčil dřevěnou krycí lištu skleněné výplně dveří a rozbil jejich skleněnou výplň. Zloděj prohledal dům i přilehlou kůlnu a odcizil sadu plechových disků se zimní sadou kol na Škodu Fabii, čtyři další plechové disky se zimní sadou kol na Škodu Octavii, dvě strunové sekačky zn. Stihl, sadu gola, ruční kotoučovou brusku, ruční dvoukolový vozík, alu štafle a modelářské vybavení a nářadí. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 23.900,-Kč.

Policisté po neznámém zloději pátrají a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 700. Zároveň nevylučují, že se pachatel bude snažit odcizené věci nabízet k prodeji.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient