Zloděj vykradl auto a našel v něm i adresu a klíče od bytu, nezahálel

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se včera odpoledne vloupal v Oldřichově do zaparkovaného auta. Kromě čelního panelu autorádia ukradl i klíče od bytu a doklad o pojištění s adresou poškozeného. Byť okradený hned po zjištění vloupání poslal domů svou ženu, stačil zloděj vykrást jejich byt v Teplicích, který prohledal a odnesl si z něj hodinky a peněženku s menší hotovostí. Pokud se podaří pachatele dopadnout, hrozí mu za přečiny krádeže a porušování domovní svobody až tři roky vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak