Search
Close this search box.

Zloděj v Drahlově ukradl zbraně, elektroniku a z garáže auto

Ve čtvrtek 22. listopadu 2018 v ranních hodinách se neznámý pachatel vloupal do rodinného domu v obci Drahlov. Využil toho, že majitel odešel do práce. Překonal oplocení pozemku a v zadní části nemovitosti rozbil sklepní okno, kterým pak vnikl dovnitř. Poté měl již volný pohyb po celém domě. Prohledal všechny místnosti. Odcizil dva televizory, fotoaparát, dvě deky, pánskou zimní bundu, dva revolvery a vzduchovku. Následně vzal nalezené klíče od vozidla značky Škoda Citigo, s automobilem vyjel z garáže a poté odjel neznámo kam. Majiteli tak vznikla škoda za bezmála sto padesát tisíc korun.

Zloděj se tímto jednáním dopustil trestných činů krádež, nedovolené ozbrojování a porušování domovní svobody, za což mu hrozí až pětileté vězení. Případ nyní řeší kroměřížští kriminalisté.

V rámci vyšetřování se nám podařilo zjistit, že do odcizeného vozu tankoval o dva dny později pohonné hmoty na benzínové čerpací stanici ve Svitavách a také v pondělí 3. prosince ve Studenci v okrese Třebíč neznámý muž. Pokaždé odjel bez zaplacení.

Z benzínové čerpací stanice ve Studenci jsme získali kamerový záznam, na kterém muž oblečen do odcizené bundy tankuje do kradeného vozidla palivo.

V souvislosti s touto trestnou činností žádáme o pomoc také veřejnost. Pokud někdo muže na kamerovém záznamu pozná, ať neprodleně zavolá na linku 158 nebo přímo kroměřížským kriminalistům na telefonní číslo 601 353 996.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient