Zloděj ukradl zákazníkovi peněženku přímo z pokladního pásu

Policisté v Klatovech přijali oznámení o krádeži peněženky, ke které došlo 20. března 2018 krátce před jedenáctou hodinou v klatovském nákupním centru. Pětašedesátiletý muž položil svoji peněženku na pokladní pás, otočil se pro nákup do nákupního košíku, kdy této chvilky nepozornosti využil neznámý zloděj, který peněženku z pásu ukradl. Její majitel tak přišel o finanční hotovost 2 tisíce korun, průkaz pojištěnce a platební kartu. Policisté provedli ohledání místa činu a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Po pachateli pátrají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.