Zloděj ukradl z garáže náhradní díly na Trabanta

Policisté z obvodního oddělení Plzeň – Bory se zabývají případem, kdy se dosud neznámý pachatel vloupal do garáže v Univerzitní ulici v Plzni. Pachatel překonal zámek vrat a z vnitřních prostor garáže odcizil náhradní díly na vozidlo tovární značky Trabant, 4 kusy kompletních pneumatik na zimu značky Klember, 4 kusy pneumatik značky Pneumant, 3x sadu Gola značky Tona a různé pracovní nářadí. Policisté se případem dále zabývají a pátrají po pachateli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.