Zloděj ukradl z areálu lešení v hodnotě 200 000 korun, případem se zabývá policie

Policisté na Břeclavsku prověřují krádež, ke které došlo minulý týden. Do oploceného areálu firmy vnikl nezvaný návštěvník. Ten se zajímal o to, co je uskladněno v plechové hale. Ostřihl zámek a odcizil komponenty k lešení. Sebral zábradlí, nosníky, patky a další díly. Ovšem s jedním lešením se nespokojil, a tak se vydal do oplocené ohrady. Odtud si odnesl ještě druhé lešení, které naložil a odvezl.

Vzniklá škoda se vyšplhala na částku okolo 200 tisíc korun. Případem se nyní zabývají policisté.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak