Search
Close this search box.

Zloděj ukradl v obchodě šest lahví alkoholu

V neděli 17. června byli policisté po druhé hodině odpoledne přivoláni k obchodnímu domu na ulici Havlíčkova v Jihlavě. V obchodě totiž pachatel odcizil šest lahví alkoholu, prošel přes vstupní turnikety a utíkal ven. Krádeže si ale všimli pracovníci ostrahy, kteří za mužem běželi, přivolali policii a policistům podali informace k popisu podezřelého a jeho aktuálnímu směru.

Policisté pachatele dopadli a zajistili na ulici Fritzova. Jednalo se o čtyřiačtyřicetiletého muže z Brněnska. Odcizené zboží v hodnotě přes jeden tisíc korun bylo nalezené ukryté v křoví. Lahve s alkoholem si převzal oprávněný zástupce obchodního domu. Policisté provedli u podezřelého muže dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 1,86 promile alkoholu. Opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti majetku, případ policisté šetří.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient