Search
Close this search box.

Zloděj ukradl seniorovi celý důchod, případ řeší policie

Policisté na obvodním oddělení v Sušici ukončili prověřování krádeže finanční hotovosti. Ve zkráceném přípravném řízení převzal devětapadesátiletý muž z Písku sdělení podezření z přečinu krádež.

Dne 7. září letošního roku, kolem jedenácté hodiny dopoledne, byl poškozený muž na poště vyzvednout starobní důchod. Po výplatě čtyřiasedmdesátiletý místní muž zkolaboval, podezřelý využil této situace a vzal finanční hotovost. Následně muže odvedl od přepážky, kde jej posadil na lavici a odešel. Na místo byli přivoláni zdravotníci, kteří muže převezli k vyšetření do nemocnice. Původně podezřelý doprovázel muže, protože chtěl vrátit vypůjčenou částku, kterou mu poškozený dlužil.

Muž způsobil škodu přesahující osm tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient