Zloděj ukradl seniorovi celý důchod, případ řeší policie

Policisté na obvodním oddělení v Sušici ukončili prověřování krádeže finanční hotovosti. Ve zkráceném přípravném řízení převzal devětapadesátiletý muž z Písku sdělení podezření z přečinu krádež.

Dne 7. září letošního roku, kolem jedenácté hodiny dopoledne, byl poškozený muž na poště vyzvednout starobní důchod. Po výplatě čtyřiasedmdesátiletý místní muž zkolaboval, podezřelý využil této situace a vzal finanční hotovost. Následně muže odvedl od přepážky, kde jej posadil na lavici a odešel. Na místo byli přivoláni zdravotníci, kteří muže převezli k vyšetření do nemocnice. Původně podezřelý doprovázel muže, protože chtěl vrátit vypůjčenou částku, kterou mu poškozený dlužil.

Muž způsobil škodu přesahující osm tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.