Zloděj ukradl kovový odpad ze skladu

V sobotu dopoledne vyjeli policisté z obvodního oddělení v Radomyšli do obce Čejetice, kde nezámý pachatel někdy v době od 28. – 30. června vnikl za použití násilí do budovy jednoho skladu. Přestřihl kovovou petlici pro visací zámek na vstupních vratech, vnikl dovnit a následně odtud odcizil kovový odpad hliníku a mědi v celkovém množství 90 kg. Celková škoda, kterou pachatel krádeží a poškozením napáchal, přesáhla částku 10 000 korun. Policisté na místě činu provedli všechny potřebné úkony a nyní po pachateli intenzivně pátrají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak