Zloděj ukradl horské kolo ze sklepa, protáhl ho stropní mezerou kóje

V době od 25. 6. 2018 od 17:00 hod. do 30. 6. 2018 do 12:00 hod., odcizil neznámý pachatel ze sklepní kóje v ulici Okružní, v Berouně, horské jízdní kolo zn. Scott Aspect 720, černé matné metalické barvy s reflexními oranžovými nápisy a detaily. Před samotnou krádeží zloděj nejprve překonal vstupní vchodové dveře i dveře vedoucí do sklepních prostor a poté využil mezery mezi stropem a ukončení drátěné stěny sklepní kóje, kudy jízdní kolo protáhl a odcizil. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 10.000,-Kč.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.