Zloděj silák už po krádeži do posilovny nemusí, ukradl 28 litinových vpustí

V pondělí 24.9. oznámil zaměstnanec jedné stavební firmy, která rekonstruuje silnici ve Smiřicích, že během předcházejícího víkendu někdo odcizil 28 kusů kanálových vpustí, čímž firmě způsobil škodu za téměř 68 tisíc korun. Jelikož jedna litinová vpusť vážila 68 kg, policisté předpokládají, že pachatelů muselo být více a museli mít na pomoc vozidlo. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádež, za což hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi.

Policisté žádají veřejnost o pomoc. Pokud si někdo od pátku 21.9. od 12.00 do pondělního rána 24.9. všiml podezřelých osob či vozidel pohybujících se okolo areálu Agro CS naproti hřbitovu ve Smiřicích, zavolejte na linku 158, nebo se přímo dostavte na jakoukoliv policejní služebnu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak