Search
Close this search box.

Zloděj se vloupal do stavebních buněk, způsobil škodu skoro 126 tisíc Kč

Z trestných činů krádež a poškození cizí věci je podezřelý zatím neznámý pachatel, který někdy v době z 25. 3. na 26. 3. 2018 vnikl do oploceného areálu na ulici Křelovské v Olomouci, kde se následně vloupal do několika objektů – do dvou stavebních buněk, elektrocentrály, dvou skladů, jedné z budov a bez povšimnutí nenechal ani nádrž zaparkovaného nákladního vozidla. Z jedné ze stavebních buněk pak odcizil různé pracovní nářadí – jako např. stolařské svěrky, kleště, elektro zkoušečku, kombinované kleště, štípací kleště apod., elektrocentrálu pouze prohledal, z vozidla odčerpal 70 litrů motorové nafty a z obou skladů pak odcizil různé pracovní nářadí – vrtáky, příklepovou vrtačku, bourací kladiva, svářečku apod. Nakonec vnikl i do jedné z budov, kterou prohledal, ale nic z ní neodcizil.

Celková škoda odcizením a poškozením je odhadována na téměř 126 000 korun. Pachateli, v případě jeho zjištění, hrozí za oba trestné činy, až pětiletý pobyt za mřížemi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient