Zloděj se vloupal do školy, odcizil oblečení

Policisté ze Svobody nad Úpou od pondělí 12. března 2018 intenzivně pátrají po pachateli, který násilím vnikl v průběhu víkendu do školy České lesnické akademie ve Svobodě nad Úpou. Ze šatny učitelského sboru odcizil kalhoty, bundu, ponožky a dvě čepice v hodnotě téměř 3 tisíce korun. Stejnou škodu, tentokrát však na majetku způsobil při vniknutím do objektu školy.

Zřejmě se mu jeho staré oblečení (oranžová zimní bunda značky Vittorio Rossi velikost XL a zelené tepláky) už nelíbilo, proto si ho svlékl a s největší pravděpodobností vyměnil za „nové“, ve škole nalezené.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.