Zloděj se vloupal do skladu, chtěl si ukrást fixy

Policisté z obvodního oddělení Rokycany šetří případ krádeže, který se stal z 24. na 25. července letošního roku v Rokycanech. Do jedné budovy vnikl zřejmě neuzamčenými vstupními dveřmi dosud neznámý pachatel, který ve druhém patře za pomoci násilí překonal dveře do chodby a poté z nezajištěného skladu jedné společnosti vzal sedm fixů.

Ty nakonec ponechal před dveřmi uvnitř skladu. Budovu pak opustil, aniž by odcizil cokoliv jiného. I tak zloděj způsobil škodu ve výši kolem 10 000 korun na poškozených věcech. Rokycanští policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a přečinu poškození cizí věci. Případem se i nadále zabývají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak