Search
Close this search box.

Zloděj se vloupal do prodejny v centru Liberce

Během uplynulého víkendu vnikl neznámý pachatel do prodejny zdravotnických potřeb v ulici Rumunská. Způsobil škodu 40 tisíc korun.

Policisté z obvodního oddělení Liberec – Centrum se zabývají případem vloupání do prodejny zdravotnických potřeb v Liberci, ulici Rumunská. V době od 17,00 hod. dne 30. listopadu do 18,50 hod. dne 2. prosince 2018 navštívil prodejnu neznámý zloděj.

Ten za užití násilí vniki vstupními dveřmi do prostor prodejny, kde odcizil věci za bezmála 20 tisíc korun. Z pokladny si vzal finanční hotovost, dále ze skříně odcizil notebook zn. Asus Aspire. Pachatel nenechal bez povšimnutí ani vystavené zboží a z prostoru kanceláře odcizil stravenky. Další škodu za bezmála 20 tisíc korun způsobil na poškozeném zařízení.

Policisté v dané věci zahájili šetření k přečinu „krádeže“ a „poškození cizí věci“ a nejen po pachateli, ale i po odcizených věcech nyní pátrají.

V tuto chvíli se obracíme na veřejnost. Pokud si někdo z občanů všiml u prodejny v inkriminovanou dobu nějakého protiprávního jednání, ať prosím kontaktují policisty na bezplatné tísňové linku 158.

V případě, že se policistlům podaří zjistit, kdo má tuto krádež na svědomí, hrozí mu až dvouletý trest odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient