Search
Close this search box.

Zloděj se vloupal do pokoje, ukradl topinkovač a peněženku

Policisté ze Zbraslavic sdělili ve zkráceném přípravném řízení 27. července podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody a krádež čtyřiadvacetiletému muži ze Zbraslavicka.

Podezřelý ve středu 25. července v ranních hodinách za použití nalezených klíčů od pokoje v rekreačním středisku ve Zbraslavicích odemkl dveře do pokoje, kde vše prohledal a ukradl dámskou peněženku s finanční hotovostí a osobními doklady. Následně samotnou peněženku vhodil do toalety. Dále z prostoru jídelny ve stejné budově sebral topinkovač. Svým jednáním způsobil škodu ve výši kolem šesti tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient