Search
Close this search box.

Zloděj se vloupal do domu, škoda je 33 tisíc Kč

Policisté z Boru se zabývají případem krádeže, ke kterému došlo mezi 28. únorem a 15. březnem letošního roku v obci Malovice. Dosud neznámý pachatel tam vysadil vstupní vrata jednoho pozemku, na který následně vnikl. Poté se vloupal do zajištěné garáže, ze které odcizil zahradní vozík, zahradní kolečko, sekačku a různé zahradní nářadí. Ze zahrady pak odcizil i nezajištěný přívěsný vozík.

To však pachateli nestačilo a za pomoci násilí vnikl i do samotného domu, ze kterého odnesl kyvadlové hodiny, motor k vodnímu čerpadlu a noční stolek. Dvěma poškozeným svým jednáním způsobil pachatel škodu na odcizených a poškozených věcech za více než 33 000 korun. Borští policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody. Po pachateli a odcizených věcech pátrají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient