Zloděj se vloupal do auta, ukradl věci za bezmála deset tisíc

Do zaparkovaného osobního vozidla značky Mercedes Benz vnikl v Klatovech neznámý pachatel v noci ze 4. na 5. května tohoto roku. Pachatel z vnitřních prostor automobilu odcizil sportovní tašku, obuv, sportovní oblečení, svazek klíčů a další věci. Poškozenému majiteli vznikla škoda ve výši 9 440 Kč.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.