Zloděj se vloupal do auta, ukradl pouze nůž

Začátek posledního víkendu nezačal pro majitele jednoho ze zaparkovaných aut v ulici Villaniho v Benešově zrovna nejpříznivěji. V sobotu dopoledne totiž zjistil, že se mu do vozu někdo vloupal. Pachatel rozbil okno na pravé straně, včetně plastového venkovního stínítka. Poté auto prohledal. Vevnitř napáchal větší škodu poškozením, než krádeží. Odřízl kabely k několika přístrojům a také poškodil univerzální držák na telefon. Z vozidla si s sebou odnesl pouze nůž.

V případě dopadení a odsouzení pachatele mu za tuto trestnou činnost hrozí až 2 roky za mřížemi.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.