Zloděj se v Teplicích vloupal do auta, způsobil škodu za 34 tisíc

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Teplicích vloupal do zaparkovaného auta. Zloděje možná zlákala registrační značka z ciziny, z vozidla odcizil dioptrické brýle a oblečení, poškozený vyčíslil škodu na ukradených věcech na 34 tisíc korun, dalších 35 tisíc podle něj bude stát oprava jeho Mercedesu. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečiny krádeže a poškození cizí věci, za což hrozí pachateli v případě dopadení až dvouleté vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak