Search
Close this search box.

Zloděj se specializoval na krádež másla

Čtyřicet kusů másla vložil do batohu a prošel bez zaplacení pokladní zónou.

Policisté obvodního oddělení Kladno Kročehlavy v současné době prošetřují případ trestného činu krádeže, kterého se dopustil čtyřiatřicetiletý muž z okresu Teplice.

V odpoledních hodinách dne 17. listopadu 2018 v obchodním domě v Americké ulici v Kladně odcizil z prostoru prodejní plochy čtyřicet kostek másla, které uschoval do batohu. S tímto lupem prošel bez zaplacení přes pokladní zónu. Tímto protiprávním jednáním způsobil společnosti škodu, která byla vyčíslena na částku 1 996,-Kč. Na základě kamerového systému byl pachatel odhalen a poté co v následujících dnech opět navštívil tuto prodejnu byl ihned pracovníkem ostrahy zajištěn a byla přivolána policejní hlídka.

Následným policejním šetřením bylo zjištěno, že pachatel se tohoto skutku dopustil, i přestože byl rozhodnutím Okresního soudu v Teplicích v minulosti odsouzen k odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient