Search
Close this search box.

Zloděj převážel pivní přepravky na kolečkových bruslích

Mladý muž na kolečkových bruslích, převážející několik pivních přepravek, vzbudil nežádoucí pozornost náhodných svědků. Těmito svědky byli k jeho smůle strážníci městské policie, kteří odhalili krádež několika desítek pivních přepravek přímo ze skladu výrobce piva.

V pátek 30. března krátce před čtvrtou hodinou ranní strážníci projížděli křižovatkou Pražské třídy a ulicí Karolíny Světlé, kde právě projížděl muž na kolečkových bruslích. Strážníky zaujal netradiční obrázek. Noční bruslař totiž v rukou držel několik přepravek od piva. Jakmile muž na bruslích spatřil strážníky, nabral na rychlosti a zmizel v křovinách u železniční trati. Strážníci mezitím u plotu areálu společnosti, odkud bruslař vyjížděl, nalezli další pivní přepravky. Okamžitě kontaktovali pracovníka ostrahy areálu a oznámili mu své podezření z krádeže. Strážníkům se poté podařilo nalézt dalších 28 přepravek ukrytých v křovinách u nedalekého železničního přejezdu.

Strážníci se od zaměstnanců společnosti dozvěděli, že zde v noci pracuje několik brigádníků. Jakmile strážníci jednoho z nich spatřili, označili ho jako bruslaře, který převážel pivní přepravky. Muž se ještě ani nestačil přezout. Vedle něj ležely odhozené kolečkové brusle. Osmnáctiletý muž se okamžitě ke svému činu přiznal. Prozradil také svého druhého společníka, který mu měl prázdné pivní přepravky podávat přes plot areálu.

Strážníci následně na místo přivolali hlídku Policie ČR, která si celý případ převzala k dalšímu šetření.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient