Search
Close this search box.

Zloděj okradl spícího muže ve stanu

Drzost zlodějů v dnešní době nezná mezí. Svědčí o tom další případ, kterým se v současné době zabývají berounští policisté. Ti pátrají po neznámém pachateli, který dne 6. 8. 2018 v době mezi 20,00 – 21,15 hod., v areálu kempu Na Hrázi, v Berouně – Závodí, využil spánku a podnapilosti 45letého muže a odcizil mu kalhoty, ve kterých měl peněženku s osobními doklady, finanční hotovostí a mobilním telefonem. Kalhoty měl poškozený položeny vedle sebe v rozepnutém stanu.

Policisté žádají kohokoliv, kdo by jim mohl sdělit poznatky související s tímto případem, aby jim je předal na tel. 974 872 700 nebo na policejní služebně Obvodního oddělení Beroun.

Prevence v těchto případech je neuvést se do takového stavu, kdy nejsme schopni se v případě vniknutí do stanu cizí osoby probudit. Své osobní věci mít ve stanu v době spánku nejlépe pod polštářem, na kterém spíme, nebo uvnitř zapnutého spacáku, ve kterém trávíme noc. Toto jsou místa, kdy bychom zřejmě byli schopni v případě okrádání zareagovat. Většinou si však zloději ani netroufnou tato místa prohledávat, neboť nebudou riskovat vaše probuzení. Pokud stan opouštíte, je vhodné si osobní a cenné věci brát sebou a v prázdném stanu je nenechávat.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient