Search
Close this search box.

Zloděj okradl spícího muže ve stanu

Drzost zlodějů v dnešní době nezná mezí. Svědčí o tom další případ, kterým se v současné době zabývají berounští policisté. Ti pátrají po neznámém pachateli, který dne 6. 8. 2018 v době mezi 20,00 – 21,15 hod., v areálu kempu Na Hrázi, v Berouně – Závodí, využil spánku a podnapilosti 45letého muže a odcizil mu kalhoty, ve kterých měl peněženku s osobními doklady, finanční hotovostí a mobilním telefonem. Kalhoty měl poškozený položeny vedle sebe v rozepnutém stanu.

Policisté žádají kohokoliv, kdo by jim mohl sdělit poznatky související s tímto případem, aby jim je předal na tel. 974 872 700 nebo na policejní služebně Obvodního oddělení Beroun.

Prevence v těchto případech je neuvést se do takového stavu, kdy nejsme schopni se v případě vniknutí do stanu cizí osoby probudit. Své osobní věci mít ve stanu v době spánku nejlépe pod polštářem, na kterém spíme, nebo uvnitř zapnutého spacáku, ve kterém trávíme noc. Toto jsou místa, kdy bychom zřejmě byli schopni v případě okrádání zareagovat. Většinou si však zloději ani netroufnou tato místa prohledávat, neboť nebudou riskovat vaše probuzení. Pokud stan opouštíte, je vhodné si osobní a cenné věci brát sebou a v prázdném stanu je nenechávat.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient