Zloděj okradl spícího muže ve stanu

Drzost zlodějů v dnešní době nezná mezí. Svědčí o tom další případ, kterým se v současné době zabývají berounští policisté. Ti pátrají po neznámém pachateli, který dne 6. 8. 2018 v době mezi 20,00 – 21,15 hod., v areálu kempu Na Hrázi, v Berouně – Závodí, využil spánku a podnapilosti 45letého muže a odcizil mu kalhoty, ve kterých měl peněženku s osobními doklady, finanční hotovostí a mobilním telefonem. Kalhoty měl poškozený položeny vedle sebe v rozepnutém stanu.

Policisté žádají kohokoliv, kdo by jim mohl sdělit poznatky související s tímto případem, aby jim je předal na tel. 974 872 700 nebo na policejní služebně Obvodního oddělení Beroun.

Prevence v těchto případech je neuvést se do takového stavu, kdy nejsme schopni se v případě vniknutí do stanu cizí osoby probudit. Své osobní věci mít ve stanu v době spánku nejlépe pod polštářem, na kterém spíme, nebo uvnitř zapnutého spacáku, ve kterém trávíme noc. Toto jsou místa, kdy bychom zřejmě byli schopni v případě okrádání zareagovat. Většinou si však zloději ani netroufnou tato místa prohledávat, neboť nebudou riskovat vaše probuzení. Pokud stan opouštíte, je vhodné si osobní a cenné věci brát sebou a v prázdném stanu je nenechávat.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.