Zloděj okradl spící ženu v autobuse

Berounští policisté pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který ke krádeži využil spánku poškozené. Ta cestovala autobusem dne 25. 10. 2018 v době od 13:00 hod. do 13:45 hod. na trase z Loděnic do Prahy – Zličín. Z batohu, který měla položený vedle sebe na sedadle, jí odcizil duální mobilní telefon zn. Myphone Hammer Energy v hodnotě 3.500,-Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace související s tímto případem, cestující, kteří si při cestě tímto autobusem mohli všimnout, kdo ženě mobilní telefon z batohu odcizil, aby se jim ozvali na tel. 974 872 700.

Zároveň upozorňují na skutečnost, že podobných případů, kdy zloději zneužijí spánku nebo chvilkové nepozornosti, řeší každoročně několik desítek. Jedinou účinnou prevencí je, aby lidé byli bdělí a své osobní věci měli vždy pod kontrolou nebo na svém těle, například v náprsních kapsách, ze kterých si většinou pachatelé nedovolí krást, neboť nechtějí riskovat odhalení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.