Zloděj okradl seniora před berounským Kauflandem

Berounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který dne 3. 8. 2018, okolo 11:00 hodin, na parkovišti u OD Kaufland v Berouně, v ulici Okružní, využil nestřeženého okamžiku, kdy senior ukládal nákup z nákupního vozíku do svého vozidla. Z nákupního vozíku mu odcizil černou příruční tašku s obsahem peněženky, ve které měl poškozený finanční hotovost a osobní doklady.

Policisté upozorňují na skutečnost, že zlodějům stačí pouhý okamžik k samotné krádeži, obzvlášť když jim lidé dávají šanci tím, že odkládají své osobní věci do nákupních vozíků a nemají je pod kontrolou, byť na krátkou chvilku. Případy, kdy jsou tímto způsobem lidé okradeni, bývají poměrně časté. Prevence je však naprosto jednoduchá. Nenechávat své osobní věci bez dozoru, mít je stále pod kontrolou a nejlépe při sobě.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.