Zloděj okradl opilého muže, policisté ho již zadrželi

Policisté objasnili případ okradení muže, který to o silvestrovské noci přehnal s alkoholem. Případ se stal v centru Teplic, konkrétně v předsálí banky, kde se nachází bankomaty, kde poškozený upadl do bezvědomí. Postavy zhroucené na zemi za prosklenými dveřmi si o něco později všimli lidé, kteří si otevřeli kartou stejné banky, poskytli muži první pomoc a zavolali záchranku. Zatímco tři lidé se muži snažili pomoct, třiadvacetiletý muž, který byl s nimi, ho měl prohledat a odcizit mu doklady, tabatěrku, asi 60 korun a platební kartu.

Poškozený zjistil, že byl okraden, až v nemocnici a vše oznámil na policii. Díky kamerovým záznamům se podařilo ustanovit totožnost podezřelého, který se u výslechu přiznal, že muži v bezvědomí věci vzal. Byl obviněn z přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za jejichž spáchání by mohl v případě uznání viny strávit až dva roky ve vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak