Zloděj odešel ze své výpravy zklamaný. V trezoru našel pouze obyčejné dokumenty

Velká porce práce s mizerným profitem, to je výsledek vloupání zatím neznámého pachatele do sídla firmy ve Střelicích. Zloděj se do objektu dostal po překonání plotu a následném násilném otevření okna. Celý objekt prohledal a přitom poničil několik dveří, skříní a zásuvek. Poškodil rovněž zabezpečovací zařízení a monitor od jeho počítače. Odcizil také do podlahy zabudovaný trezor. Pokud se domníval, že v něm najde zajímavou hotovost, musel být po jeho otevření hodně zklamaný. Trezor totiž skrýval pouze firemní dokumenty. I tak způsobil firmě především poničením věcí škodu za více než sto tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.