Zloděj kradl naftu ze zaparkovaného traktoru v Praskolesích

Policisté z Obvodního oddělení Zdice pátrají po neznámém zloději, který v době od 30. 7. 2018 do 06:35 hod. dne 13. 8. 2018 v obci Praskolesy, poškodil v pravém zadním rohu areálu společnosti, v blízkosti silniční komunikace, ve spodní části drátěné oplocení, ve kterém vytvořil otvor o velikosti 50 x 60 cm. Následně vnikl na pozemek, kde u zde zaparkovaného pásového traktoru zn. Case III, otevřel bez poškození nezajištěné víčko palivové nádrže, ze které odčerpal a odcizil přibližně 400 litrů motorové nafty. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 13.280,-Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace související s tímto případem, vedoucí k jeho objasnění a zjištění totožnosti neznámého zloděje na tel. 974 872 730.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.