Zloděj auto nejen vykradl, ale i zničil

Případem ne právě typického vloupání do vozidla se zabývají vyškovští policisté. Vozidlo zaparkované na jedné z vyškovských ulic si z úterka na středu vyhlédl dosud neznámý výtečník. Aby se dostal dovnitř, rozbil okénko. Lapka si odnesl sadu klíčů pod sedadlem spolujezdce. Schránku na palubní desce sice prohledal, ale zřejmě se mu zde nic nehodilo. Důkladný zloděj si otevřel i motorovou část a zde už spíše ničil. Ulomil plastový kryt motoru, přívodní kabely ke snímači teploty chladící kapaliny a dokonce ukradl víčko nádrže na olej. Způsobil tak škodu v předběžné výši téměř tři tisíce korun, z toho větší částku tvoří škoda poškozením.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!