Zloděj auto nejen vykradl, ale i zničil

Případem ne právě typického vloupání do vozidla se zabývají vyškovští policisté. Vozidlo zaparkované na jedné z vyškovských ulic si z úterka na středu vyhlédl dosud neznámý výtečník. Aby se dostal dovnitř, rozbil okénko. Lapka si odnesl sadu klíčů pod sedadlem spolujezdce. Schránku na palubní desce sice prohledal, ale zřejmě se mu zde nic nehodilo. Důkladný zloděj si otevřel i motorovou část a zde už spíše ničil. Ulomil plastový kryt motoru, přívodní kabely ke snímači teploty chladící kapaliny a dokonce ukradl víčko nádrže na olej. Způsobil tak škodu v předběžné výši téměř tři tisíce korun, z toho větší částku tvoří škoda poškozením.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.