Zlínští házenkáři hrají po šesti týdnech opět na domácí palubovce

Zlínští prvoligoví muži mají v letošním soutěžním ročníku za sebou 7 soutěžních utkání (2x Český pohár a 5x první liga), ale svým fanouškům se na domácí palubovce představili pouze jednou, když koncem září hostili v prvoligovém utkání celek Náchoda.

Druhým domácím představením zlínských házenkářů v soutěžní sezóně 2018/2019 bude tuto neděli opět prvoligová soutěž, když do Zlína přijede loňský 9. a letošní zatím 4. celek prvoligové tabulky – Házená VELKÁ BYSTŘICE.

Jejich nedělnímu soupeři se v porovnání s konečným umístěním v loňské tabulce daří v letošní sezóně poměrně dobře, když ze tří domácích utkání ztratil pouze jeden bod remízou s Vršovicemi a ze tří venkovních utkání si odvezl dva body za vítězství v Náchodě.
Méně úspěšní byli házenkáři Velká Bystřice v letošním ročníku Českého poháru, když skončili už ve 2. kole prohrou na půdě družstva SK Droždín, vedoucího celku krajské soutěže Olomouckého kraje.

Házenkáři Zlína zatím nepokračují ve výsledcích z konce loňské sezóny a určitě byla před začátkem této sezóny představa o postavení družstva v prvoligové tabulce podstatně jiná.
Body potřebují jako sůl, ale hlavně potřebují posílit své sebevědomí, porazit soupeře z horní poloviny tabulky, předvést hru podle svých představ – prostě dostat se do herní pohody.

A v tomto by jste mohli našim hráčům pomoci Vy – fanoušci a diváci, kteří nebude litovat cesty do Sportovní haly Euronics a přijdete v hojném počtu naše hráče podpořit a vytvořit jim patřičné domácí prostředí.

ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI ZVOU SVÉ FANOUŠKY DO SPORTOVNÍ HALY EURONICS v neděli 11. listopadu od 16,00 hodin !

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.