Search
Close this search box.

Zlínští fotbalisté podpořili projekt Kopeme za fotbal

Fotbalisté Zlína se stejně jako ostatní hráči prvoligové celků zapojili do projektu Kopeme za fotbal. Dnes na zlínské Letné změřili síly v přátelském utkání proti týmu z jihlavského okresního přeboru – Sokol Puklice.

Amatérský fotbal se střetl s profesionálním. Fotbalisté Zlína pohostili na svém stadionu sedmý celek jihlavského okresního přeboru. Zlínští nasázeli celku z Jihlavska dohromady 13 branek, přesto se hosté radovali alespoň z čestného úspěchu, když ve 39. minutě snížil hostující Hudec. Ševci zvítězili v poměru 13:1, ačkoliv o výsledek v tomto utkání vůbec nešlo.

„Projekt vnímáme pozitivně. Kluci jsou rádi, že si mohou zahrát proti ligovým fotbalistům. Máme za sebou již pár takových utkání a dostaneme se díky němu na místa, kde se běžně pohybují ligoví fotbalisté,“ pochvaluje si vedoucí mužstva a zároveň starosta Puklic Kamil Prchal.

Proti týmu z Puklic se vystřídali všichni zdraví hráči z A týmu, a přidali se také fotbalisté z juniorky. Celému utkání přihlížel jak kouč týmu Vlastimil Petržela, tak sportovní ředitel Zdeněk Grygera. Žlutomodrý dres navíc oblékl současný vedoucí Áčka David Hubáček.

„Dnešní zápas splnil svůj účel, kterým bylo hlavně užít si fotbal a my jsme si jej s Puklicemi zahráli s chutí. Tento projekt podporuje a popularizuje kopanou jako takovou a je fajn být jeho součástí. Pro mě i naše hráče to bylo zpestření mezi ligovými zápasy, a také je super, když si hráči z nižších soutěží mohou zahrát na prvoligovém stadionu, poznat zázemí nebo si osobně povykládat s našimi fotbalisty. Nešlo o výsledek, ale podporu fotbalu jako takového,“ zhodnotil dnešní odpoledne bývalý reprezentat David Hubáček.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient