Zlínské házenkářky po boji se Šalou prohrály

Zlínské házenkářky vstoupily do utkání s odhodláním zvítězit a začátek jim patřil. Ve 3. minutě vedly 2:0, poté hostující tým otočil na 2:3. Domácím se podařilo odskočit a vytvořili si v 15. minutě náskok 7:4. Následně úřadovala Šaľa s pěti úspěšnými střeleckými pokusy a stav byl rázem 7:9. Zlín v posledních devíti minutách zabral a tento úsek vyhrál 6:3. Poločasový dílčí výsledek byl těsně v jejich režii.

Druhou půlku zahájili lépe hosté a do 47. minuty a stavu 19:19 bylo utkání stále vyrovnané a otevřené. Což platilo ještě i ve 24. minutě. Zlín prohrával o jedinou branku, kdy snižovala stav na 20:21 tahounka M. Kříčková. Soupeř zvládl koncovku a čtyřmi brankami strhl výhru na svoji stranu. Nejlepší střelkyně utkání, zlínská G. Nygrýnová, posledním gólem utkání pouze korigovala výsledek v 60. minutě.

Ve zlínské brance začínala B. Rybníčková, střídala ji Ž. Stojarová a utkání dochytala opět B. Rybníčková.

Na střídačce se po delší pauze objevila zraněná J. Mizerová, tentokrát však v roli vedoucí týmu. „Všechny holky bojovaly, ani moc technických chyb nebylo, až v posledních deseti minutách se to nezvládlo. Brankařky to měly tentokrát těžké, většina střel na ně šla ze šesti až sedmi metrů,“ hodnotila utkání z nezvyklé pozice zlínská nehrající spojka, která je již po operaci kolena v plné zátěži. “ Nejraději bych už hrála, ale musím být trpělivá,“ dodala.

HANDBALL CLUB ZLÍN – HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA 21:25

Sedmičky: 4/4 – 4/2, vyloučení: 3 – 4, rozhodčí. T. Bubeníček, T. Petruška, diváků: 210
Sestava a branky Zlína: B. Rybníčková, Ž. Stojarová, L. Benedíková – G. Nygrýnová 7, M. Kříčková 5, K. Ševčíková 5/4, M. Kolářová 2, L. Polomíková 1, N. Herbočková 1, L. Hradilová, L. Sekulová, V. Matejíjková, K. Gajdošíková
Branky hostů: K. Pócsiková 6, N. Némethová 6/1, I. Bahýlová 6/1, T. Takáčová 4, N. Rácková 2, J. Vargová 1

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!