Zlínské hokejové juniorce utekl postup o bod

Junioři potřebovali proti Přerovu nutně získat čtyři body. Vsetín totiž dnes získal tři body a celkově měl tak čtyři body náskok. Měl ale horší skóre než Zlín. Berani proto nastoupili do zápasu lépe a po dvaceti minutách hry vedli. Pak ale Přerov otočil stav utkání a vedl o jednu branku. Poté se ale ševci probrali, vstřelili tři branky a vyhráli zápas. Junioři ale potřebovali vyhrát i nadstavbu, což už se nepovedlo. Zubři vyhráli po nájezdech a ukradli tak Zlínu jeden klíčový bod. To znamená, že Zlín bude hrát v časti poražených, stějně jako jeho dnešní soupeř Přerov.

Přerov – Zlín 2:4

Branky a nahrávky: 23. Navrátil, 28. Paťava (Dobša, Tarnoczy), rozh. náj. Navrátil – 21. Weintritt (Kočica), 32. Janošek (Sebera), 40. Fajkus, 56. Janošek (Kočica) Rozhodčí: Hykel – Gebauer, Poruba. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 125. Střely na branku: 27:56. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4.
Přerov: Šimonů – Kopeček, Pohl, Takáč, Bieniek, Gréč, Mar – Dobša, Ryšavý, Hradil, Borot, Krátký, Paťava, Zmeškal, Šimanský, Tarnoczy, Navrátil, Kleniar.
Zlín: Kořének – Janošek, Hamrlík, Jaroněk, Talafa, Pavlas – Kočica, Hefka, Handl, Pröschl, Weintritt, Lekeš, Podešva, Kozubík, Luža, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Sebera.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.