Zlatá jízda čáslavských princezen pokračuje

Na hřišti v Potěhách nastoupily čáslavské princezny proti celku z Vrdů. Fotbalistky sice dvakrát povolily početnějšímu soupeři trefit branku, ale jinak měly zápas zcela ve své režii. Chílemi to vypadalo, že v kabině uzavřely sázky, která z nich častěji dostane míč za záda brankáře soupeře. Ke spokojenosti trenérů předvedly princezny hezkou hru korunovanou patnácti góly.

V druhém zápase s domácím celkem bylo od začátku jasné, že to bude hodně těžkých 40 minut. Princezny měly vytipované hráče, na které si musely dávat obzvlášť pozor. Svoji práci odvedly velice svědomitě a zejména obávanému kapitánovi domácích nedovolily vůbec nic. Kvalitu a velké zlepšení princezen po zápase ocenil i trenér soupeře. (Jen pro představu – první vzájemné setkání před půl rokem skončilo vysokou výhrou Potěh 20:0)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak