Zkouřený mladík naboural zaparkované auto

Ve čtvrtek odpoledne došlo v Čejkovicích k dopravní nehodě. Dvaadvacetiletý mladík jel s vozidlem Peugeot 207 od Mutěnic. Přitom se plně nevěnoval řízení vozidla a nesledoval situaci v silničním provozu. Při projíždění levotočivou zatáčkou vyjel s vozidlem mimo komunikaci. Tam poškodil dřevěné pražce lemující nájezd k rodinnému domu a předzahrádku. Poté narazil do boku zaparkovaného vozidla Citroen. Následně skončilo zaklíněno na nájezdu k domu. Řidič z nehody vyvázl bez zranění, ale problémům konec nebyl. Při orientačním testu na návykové látky mu policisté zjistili přítomnost konopí. Řidič přiznal požití marihuany předchozího dne. Lékařského vyšetření s odběrem krve a moči ale bezdůvodně odmítl. Policisté mu na místě zadrželi řidičský průkaz a jeho prohřešek bude projednávat správní orgán. Ten může uložit pokutu až do výše 50tisíc korun a zákaz řízení až na dva roky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak