Zítra se mění jízdní řády, změna se dotkne i MHD v Orlové

Od neděle 10.06.2018 dochází k celostátním změnám jízdních řádů a zároveň k úpravám jízdních řádů v městské hromadné dopravě Orlová. Na základě připomínek bude na lince 878502 MHD Orlová linka č. 502 Lazy-Město-Poruba-Lutyně-Dětmarovice spoj v 8:22 z vlakového nádraží zkrácen po zastávku Pošta a nově pojede spoj v 8:20 z autobusového nádraží na Kornas a zpáteční spoj 17 bude uspíšen o 5 minut. Spoj 62 o víkendech linky 878503 MHD Orlová linka č. 503 Lutyně-Poruba, Zátiší-Město-Lazy bude uspíšen o 29 minut. Na lince 878504 MHD Orlová linka č. 504 Poruba-Lutyně-Město-Lazy bude spoj 8 nově v pracovní dny a v soboty pojede spoj v 9:04 z Kornasu přímo do zastávky Pošta a v neděle pojede spoj z Kornasu v 8:49 na náměstí a pak spoj pokračuje v 9.13 do zastávky Pošta.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.