Search
Close this search box.

Zhrzený muž si nedal říct, za stalking mu hrozí až rok v base

V minulých dnech zahájili kladenští kriminalisté trestní stíhání pětačtyřicetiletého muže z Kladna pro přečin nebezpečné pronásledování a nebezpečné vyhrožování, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Agresor svým jednáním osobně, nebo prostřednictvím mobilních aplikací, kontaktoval neustále osmatřicetiletou ženu a jejího o tři roky staršího manžela. Vyznání lásky ženě, střídalo vyhrožování a nadávky, kterým se nevyhnul ani její partner. Tomu zasílal obviněný sms zprávy a neustále mu volal na jeho mobilní telefon a vyhrožoval usmrcením.

Protiprávního jednán se uvedený muž dopustil i přes skutečnost, že byl již v minulosti odsouzen za přečin nebezpečné vyhrožování, kdy mu soud nařídil, aby se zdržel kontaktu s poškozenou osmatřicetiletou ženou a jejím o tři roky starším manželem.

Jelikož toto nařízení soudu nebral na vědomí, putoval nyní do vazby.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient