Žhář zapálil plastové kontejnery v Zavidově

Dne 30. 6. 2018 v 23:55 hodin vyjížděli policisté z Obvodního oddělení Jesenice do obce Zavidov, kde mělo dojít k zahoření plastových kontejnerů na návsi, u budovy Mateřské školy. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se zde již nachází HZS Rakovník a SDH Čistá, kteří požár již lokalizovali. Velitel zásahu HZS Rakovník uvedl, že zde skutečně došlo k zahoření tří plastových kontejnerů.

Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 20.000,- Kč.

Kdo má tento požár na svědomí, nyní policisté zjišťují a přivítají jakékoliv informace vedoucí k objasnění tohoto případu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak