Ženy si v rámci akce Hlídáte si prsa? vyzkoušely samovyšetření prsou

I letos si mohli všichni návštěvníci vzdělávací akce HLÍDÁTE SI PRSA? vyzkoušet samovyšetření prsou přímo na modelech a pocítit nádor v prstech. Na onkologickou a radioterapeutickou kliniku přišlo v úterý 25. září 2018 mnoho zájemkyň, ale i zájemců o tuto problematiku. Nemocnice děkuje sdružení pacientek Mamma HELP, organizaci IFMSA CZ a alianci Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu za dopolední program pro širokou veřejnost plný informací a předaných zkušeností.

Karcinom prsu je nejčastějším ženským nádorovým onemocněním a stále stoupá jeho výskyt. Při jakékoli nejistotě navštivte svého lékaře.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak