Žena z Dobřan si chtěla užít koncert, místo toho naletěla podvodníkovi

Během listopadu roku 2017 si čtyřiadvacetiletá žena z Dobřanska chtěla zakoupit dva VIP lístky na koncert hudební skupiny. Zaplatila prodejci finanční částku ve výši 7.000 korun. Poškozená po zaplacení peněz slíbené lístky, ale nedostala a ani své peníze již neviděla. Celou věc oznámila policistům obvodního oddělení v Dobřanech. Ti ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu podvodu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak