Žena v Berouně neuhlídala svoji kabelku, přišla o 25 tisíc korun

Berounští policisté pátrají po neznámém pachateli, který dne 30. 11. 2018 v době od 13:45 hod. do 14:15 hodin v prodejně Billa, v Berouně, v ulici ul. Plzeňská, využil chvilkové nepozornosti poškozené a z kabelky, kterou měla při nákupu odloženou ve vozíku, jí odcizil peněženku s obsahem finanční hotovosti a platební karty. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 25.000,-Kč.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého zloděje na tel. 974 872 700. Zároveň varují občany, aby v průběhu nakupování měli vždy své osobní věci pod kontrolou. Zlodějům stačí pouhý okamžik nepozornosti k samotné krádeži. Lidé se pak zbytečně stávají terčem jejich protiprávního jednání.

Převzato ODTUD

Žena v

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.