Search
Close this search box.

Žena trpící astmatem a potížemi s krevním tlakem se značně posilnila alkoholem

V jedné z restaurací vyvolala podnapilá žena konflikt s ostatními zákazníky, které začala nevybíravě obtěžovat. Přitom se dožadovala nalití dalšího alkoholu. Obsluha restaurace musela na pomoc přivolat strážníky.

Strážníci na místě zjistili, že se jedná o šestapadesátiletou ženu z Českých Budějovic. Žena, která sotva stála na nohou, se následně podrobila orientační dechové zkoušce na alkohol s výsledkem 3,15 ‰. Strážníkům se přitom svěřila, že trpí astmatem a užívá léky na krevní tlak. To jí však zjevně nebránilo v popíjení alkoholu. Strážníci ženu následně převezli k pobytu na protialkoholní záchytnou stanici.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient