Search
Close this search box.

Žena střílela z plynové pistole

Policisté z Obvodního oddělení Cheb – město sdělili podezření ze spáchání přečinu Nebezpečné vyhrožování šestadvacetileté ženě z Chebska.

Dne 15. března ve dvoře jednoho z chebských domů měly mít dvě ženy, sousedky, slovní rozepři. Následně měla zmíněná šestadvacetiletá žena vytáhnout plynovou pistoli a vystřelit do volného prostoru, přičemž vyhrožovala své sousedce, že jí zabije.

S šestadvacetiletou ženou provedli policisté potřebné úkony chvíli poté, co poškozená celou věc oznámila na obvodní oddělení. Plynovou pistoli vydala podezřelá žena policejnímu orgánu.

V případě prokázání viny hrozí ženě trest odnětí svobody až na tři léta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient