Žena srazila dívku přebíhající ulici

V pátek 27. dubna 2018 okolo 14.10 hodiny jela po Klatovech dvaačtyřicetiletá žena ze Švihovska s vozidlem značky Chevrolet Spark po ulici Pod Koníčky, ve směru od ulice Koldinova k Plzeňské. V uvedenou dobu nezletilá dívka, z levé strany přebíhala ulici, kdy řidička již nestačila zareagovat na vzniklou situaci a došlo ke střetu přední části vozidla s chodkyní. Po nárazu zůstala chodkyně pod vozidlem. Několik svědků, kteří dopravní nehodu viděli, přispěchali okamžitě na pomoc a dívku vyprostili. Zdravotníci převezli zraněnou chodkyni do zdravotnického zařízení k ošetření.

Dechová zkouška byla u řidičky s negativním výsledkem. Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti a dopravní nehodu policisté dále šetří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.