Žena šla na nákup s taškou plnou nakradeného zboží

V úterý odpoledne se vydala padesátiletá Brňanka na nákup do obchodního domu. V bistru se jí zalíbily potraviny, které ovšem nehodlala zaplatit. Její krádež zboží v hodnotě 800 korun neunikla ostraze, která ji zadržela a přivolala policisty. Zatímco nepoškozené zboží putovalo zpět do prodeje, následná prohlídka tašek odhalila zajímavější sortiment. Dioptrické brýle, boty, spodní prádlo, dětské ponožky, legíny, halenky, trička a další. Vše bylo označeno cenovkami a některé věci obsahovaly i bezpečnostní čipy. Naopak chyběly účtenky a podezřelá nebyla schopna doložit původ nalezených věcí. Žena putovala do cely a v těchto dnech si vyslechne už několikátý rozsudek pro přečin krádeže, naposledy byla odsouzena na začátku letošního roku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.