Žena si svůj telefon bránila, ale pachatel použil násilí

11. listopadu 2018 v nočních hodinách neznámý pachatel v Kladně odcizil ženě z ruky mobilní telefon. Poškozená se snažila svůj telefon ubránit. Zloděj ve snaze zmocnit se tohoto mobilního telefonu, ji několikrát udeřil a telefon odcizil. Tímto svým protiprávním jednáním se pachatel zmocnil nejen mobilního telefonu, ale i finanční hotovosti, kterou měla poškozená uschovanou pod krytem telefonu. Vzniklá škoda byla vyčíslena na částku 8 000,-Kč.

Policisté po podezřelém pachateli pátrají a případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.